Partnerské weby, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Animace, Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Síť, technika, zábava, informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online testy zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, kuriozity, Kenya, humor, zadarmo, Nejhranější online hry zdarma, Celebrita Jennifer Lopez, webovky, URL, B, Nejlepší hry pro dívky

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:linky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Státní prapory, Seznam zkratek a akronymů, South Africa, Biografie slavných osobností, Seznam souborových přípon, zajímavosti, Lechtivé fotky Rachel Stevens, M, Super free web games zdarma, Státní vlajky států světa

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v smartphone, monitor, mobil, PC, tablet, počítač, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Mac, Windows 2000, FreeBSD, Chrome OS, Windows 95, Slackware. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, ptáci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, free wallpapers, flóra, stromy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 320x568, 1536x2560, 2560x1920, 412x846, 1440x900, 375x812, 360x760, 393x786, 1600x1200, 360x720, 1280x1024, 2560x1440, 1680x1050, 1024x768, Full HD 1080x1920 atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, č, Lionel Messi, odkazy, zábava, Online vánoční magazín, Bayern de Múnich club, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty zdarma ke stažení

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: dokumenty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Informace, technika, zábava, informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat následující typy souborů: obrazy disků, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: zdarma, pro děti, weby, Fernando Torres, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, Manchester United FC, Členské země americké federace, zdroje informací, Onlinovky zdarma

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: dokumenty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Vtipné texty, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O manželství, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipné hádanky, O důchodcích, O mužích, O Windows, O Somálcích, Vtipy o doktorech apod.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, phablet, mobilní telefon, mobil, smartphone, monitor, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, displej, počítač a pro operační systémy Linux Mint, Windows 98, OSX, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Slackware, Chrome OS, Mac. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, zvířata, nature - příroda. Dostupné velikosti jsou 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1280x720, 1080x1920, 1366x1024, 1600x900, 2560x1600, HD 1280x720, 1200x1920, 1280x960, 1024x768, 360x760, 1920x1280, 2560x1440, 1600x2560 atd.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Georgie, Louisiana, Missouri, Connecticut, Colorado, Arkansas, New Hampshire, New York, Arizona, Delaware, Virginie, Illinois, Západní Virginie, Jižní Dakota, Michigan, New Jersey, Nebraska, Vermont, Indiana, Aljaška, Maryland, Iowa, Severní Karolína, Montana, Nevada atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Obrázky na PC, Online hry zdarma, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Luis Suárez - fußballspieler, Obrázky a kliparty zdarma, volný čas, Členské země americké federace, školství, počítače, webové stránky, Fernando José Torres Sanz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Další odkazy:

XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Natalia Oreiro
Odkazy na zajímavé weby
Thierry Daniel Henry
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Julia Stiles celebrity
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Učitelky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.