Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, frky, vtipy, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Vánoční web - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Přání, Adventní kalendář, Plzeň, Pokrmy, Wallpaper, Osvětlení, Vánoce, Papírové ozdoby, Václavské náměstí, Adventní svícen, Jezulátko, Omalovánky, Štědrý den, Vykrajovátka, Pro děti, Perníčky, Ježíš Kristus, Anděl, Vánoční svícen, Korálky, Rostliny, Koledy, Vánoční svařák, Filmy, Jedle, Vánoční ozdoby, Svíčky, Vosí hnízda, Nový rok, K Vytištění, Písnička apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: zadarmo, odkazy, tipy, pro dospělé, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, multimédia, pro děti, A, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, webovky, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Prapory všech zemí světa

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové hry, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Animace, Strategie, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury a tak dále.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Síť, všeobecné informace zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:Životopisy osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, A, hyperlinky, Game of chance, F, URL, zajímavosti, Penelope Cruz, internet, doporučujeme, Dopravní značky

Hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, myšlenky, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Hlášky, výroky, bonmoty, aforismy, myšlenky, úsloví, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o svobodě, přísloví o naději od různých známých osobností.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety do mobilu, Online testy zdarma, Japonská modelka Eri Aikawa, Nejlepší školní testy a kvízy, výukové pomůcky, Hry pro dívky online, Obrázky k vytištění a vybarvení, Super online hry zdarma, F, Nejlepší online hry zdarma, H

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijští vítězové, Ital, Němci, Masový vrah, Manýrismus, Romantismus, Poslanec, Atentát, Kancléř, Architekt, Poslanci, Podnikatel, Herečka, Florida Panthers, Hudba, Trenérka, Protektorát, Komik, Upálen, Textařka, Vůdce, Zlatý slavík, Novinář, Vojáci, Historik, Starověký Egypt, Exilový prezident, Komunisté, Pedagog, Pop, New York Rangers, Malíř, Archivář, Antropolog, Trest smrti, Maršál apod.

Tapety na plochu PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. vhodné pro tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows NT, Windows 2000, Windows 98, Microsoft Windows 8, Slackware, FreeBSD, Android, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, fantasy, květiny, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 1080x1800, 1280x1024, 2160x3840, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 854x480, HD 1280x720, 360x640, 800x1280, 1280x854, 1200x1920, 360x720, 2560x1920, 1280x800 atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, New Jersey, Aljaška, Missouri, Arkansas, Vermont, Ohio, Rhode Island, Montana, Minnesota, Wyoming, Connecticut, Nebraska, Havaj, Oregon, New York, Nové Mexiko, Washington, Maine, Massachusetts, Mississippi, Georgie, Indiana, Kentucky, Kansas, Iowa atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Frky, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O ženách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Windows, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, okresy České republiky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: zdroje informací, weby, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Cayman Islands, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Sandra Bullock, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Tapety na plochu PC

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijští vítězové, Ital, Němci, Masový vrah, Manýrismus, Romantismus, Poslanec, Atentát, Kancléř, Architekt, Poslanci, Podnikatel, Herečka, Florida Panthers, Hudba, Trenérka, Protektorát, Komik, Upálen, Textařka, Vůdce, Zlatý slavík, Novinář, Vojáci, Historik, Starověký Egypt, Exilový prezident, Komunisté, Pedagog, Pop, New York Rangers, Malíř, Archivář, Antropolog, Trest smrti, Maršál apod.

Tapety na plochu PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. vhodné pro tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows NT, Windows 2000, Windows 98, Microsoft Windows 8, Slackware, FreeBSD, Android, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, fantasy, květiny, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 1080x1800, 1280x1024, 2160x3840, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 854x480, HD 1280x720, 360x640, 800x1280, 1280x854, 1200x1920, 360x720, 2560x1920, 1280x800 atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, New Jersey, Aljaška, Missouri, Arkansas, Vermont, Ohio, Rhode Island, Montana, Minnesota, Wyoming, Connecticut, Nebraska, Havaj, Oregon, New York, Nové Mexiko, Washington, Maine, Massachusetts, Mississippi, Georgie, Indiana, Kentucky, Kansas, Iowa atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Omalovánky, Střílecí hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Auta a závodní, online html5 hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Logické hry apod.

Klíčová slova: počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky vlajek měst ČR, Seznam vlajek měst České republiky, Nejhranější online hry zdarma, Fernando Torres, info, internetové stránky, zábava, humor, webové stránky, Super free web games zdarma, Kristin Kreuk, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Sexy Eri Aikawa
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Nádherná Anastacia
Zajímavé webové stránky
Biografie, životopis Jennifer Lopez
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Isla Fisher
Odkazy na zajímavé weby
Životopisy slavných osobností
Doporučené odkazy
Mauritius

Děkujeme vám za vaši návštěvu.