Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, volný čas a zábava

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, pro dospělé, Seznam souborových přípon, Super online kvízy, Arsenal Football England, hyperlinky, webové stránky, Nejhranější hry online, Jak spořit a vytvářet úspory?, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, cestování, zdroje informací, doporučujeme

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Alkoholový kalendář, Silvestr, Windows, Přáníčko, Korálky, Ostrava, Keramika, Štóla, Láska nebeská, Santa, Píseň, Vinná klobása, Lindt, Text, Německy, Svíčky, Rostliny, Francouzsky, Kinder, Adventní kalendář, Vánoční hvězda, Omalovánky, Papírový vánoční stromek, Blahopřání, Linux, Tiskárna, Cesmína, Striezelmarkt, Špalda, Sám doma, Jídlo apod.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Závody aut, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Strategie, Hry pro děti, Animace, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Keywords:Dopravní značení, internetové stránky, Dopravní značky, zábava, FC Barcelona, výukové pomůcky, odkaz, tipy, Sexy Gwen Stefani, humor, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Kalifornie, Wisconsin, Iowa, Maine, Missouri, Západní Virginie, Indiana, Colorado, Illinois, Jižní Dakota, Pensylvánie, Utah, Havaj, Rhode Island, New Jersey, Mississippi, Louisiana, Arizona, Oklahoma, Kentucky, Montana, Vermont, Massachusetts, Arkansas, Virginie atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Síť, volný čas a zábava

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Adventury, Auta a závodní, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Deskovky, Logické hry, online html5 hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, zločin a právo, bankovnictví, nástroje, fyzika, technika, náboženství a křesťanství, hardware, internet, zkratky, filozofie, český jazyk, nemoce, kultura, matematika, materiály, účetnictví, nápoje, věda, počítače, politika, lékařství a medicína, jídlo, školství atd.

Klíčová slova: webovky, počítače, zdarma, Slavná celebrita Sharon Stone, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů, Roleta casinos Roulette, Super free web games zdarma, M, Státní prapory, Americké federální vlajky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, PC, tablet, mobilní telefon, počítač, monitor, mobil, ultrabook, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows NT, Java ME, macOS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 95, Lubuntu, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, nature - příroda, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 640x480, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1366x768, 375x812, 1920x1200, 1024x600, 1152x768, 393x786, 1080x1800, 1280x1024, 1800x1440, 1536x2560, 2560x2048, 2160x3840 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Internet, síť, volný čas a zábava

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro notebook, mobil, monitor, displej, počítač, tablet, smartphone, ultrabook, phablet, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Windows 95, Windows XP, Linux Mint, Android, Windows 2000, Windows NT, Windows 10 Mobile, Mac, Java ME, SUSE Linux, Windows 7. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, sportovní pozadí, příroda, krajina, květiny, kytky, auta, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, operační systémy, Windows, wallpapery, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, letadla, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 800x600, 1440x2560, 1366x1024, 854x480, hi res 2560x1920, 1280x960, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1280x1024, 1280x854, 1080x1800, 1680x1050, HD 1280x720, 1600x900, 768x1024 atd.

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, frky, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích, O ekonomech, O škole, Frky ze života, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Online adventní magazín, Skvělé hry online zdarma, Eliza Dushku celebrity, Adventní magazín, odkazy, pro děti, Sandra Bullock, Hry pro kluky, Vlajky amerických států USA, Databáze osobností Kdo je to?

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, PC, tablet, mobilní telefon, počítač, monitor, mobil, ultrabook, phablet, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows NT, Java ME, macOS, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 95, Lubuntu, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, nature - příroda, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 640x480, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1366x768, 375x812, 1920x1200, 1024x600, 1152x768, 393x786, 1080x1800, 1280x1024, 1800x1440, 1536x2560, 2560x2048, 2160x3840 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, auta, hmyz, ptáci, zelenina, nástroje a přístroje, muži, květiny, věda, náboženství, hudba, přístroje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, mapy, rostliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, halloween, zvířata, symboly, osobnosti a lidé atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, ultrabook, mobilní telefon, tablet, PC, notebook, smartphone, phablet, displej, mobil a pro operační systémy Windows Me, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, OSX, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 7, BlackBerry OS, Windows NT. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, sportovní a závodní auta, motorky, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, ptáci, fantasy, oceán, moře, pláže, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 1440x900, 1800x1440, 1920x1200, 1280x1024, 2560x2048, 1280x768, 360x720, 1280x960, 1152x768, 360x760, 360x640, 1024x600, 2048x1080, 750x1334, širokoúhlé 1366x768 atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: internet, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, info, Norská předpověď počasí, kuriozity, zajímavosti, linky, volný čas, Hry pro kluky, Nejlepší hry pro dívky, Celebrity Eri Aikawa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip K čemu je dobrý počítač: Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Antistresové omalovánky pro dospělé
Tipy na Partnerské weby
Biografie Eri Aikawa
Tipy na zajímavé weby
Flag of Australia
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Amy Weber
Zajímavé webové stránky
Antistresové omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Juventus F.C. - klub sepak bola

Děkujeme vám za vaši návštěvu.