Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, mapy, věda, Vánoce a Advent, hmyz, přístroje, láska, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, nástroje a přístroje, sport, zelenina, jídlo a nápoje, ptáci, symboly, muži, osobnosti a lidé, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, auta, smajlíci a emotikony atd.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, mobil, phablet, PC, monitor, smartphone, displej, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy OSX, Windows 2000, Windows Me, Windows 10 Mobile, Mac, Lubuntu, macOS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows NT, SUSE Linux. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, flóra, stromy, Formule 1, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, květiny, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život. Zvolte si z rozměrů 1024x600, 2048x1536, 1920x1080, 854x480, 768x1024, 800x600, 1280x854, 375x812, 375x667, 2560x1440, 1024x768, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1600x1200, 412x846 atd.

Klíčová slova: M, URL, hyperlinky, zdarma, Cestování, dovolená u moře, na pláži, Online hry pro děti zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, humor, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, webové stránky, č, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, státy usa, firmy a společnosti, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, zdroje informací, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, info, počítače, Online životopisy, biografie slavných osobností, Countries and flags, Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, Online adventní magazín

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Motta, hlášky, myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Motta, hlášky, myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky, vtipy, frky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O mužích, Vtipy o cikánech, O manželství, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O škole, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, online html5 hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Celebrity Sandra Bullock, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, Databáze osobností Kdo je to?, Omalovánky zdarma ke stažení, F, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online vánoční webzine, multimédia

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

černý humor, fóry, vtipy, fórky, frky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, vtipy, fórky, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Svíčky, Vánoční svařák, Bůh, Borovice, Štěstí, Vánoční koule, Sněhulák, Keramický adventní věnec, Vánoční koledy, Jarmark, Lego, Jedle, Mrazík, Silvestr, Francouzsky, Rostliny, Vánoční ubrusy, Film, Plocha, Adventní věnec, Vánoční trhy, Recepty, Vánoční stromeček, Košíčky, Kinder, Perníčky, Květiny, Vánoční filmy, Televize, Slámový adventní věnec apod.

Klíčová slova: pro děti, Vlajky spojených států amerických, Hry pro kluky, Chelsea Football Club, č, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, Holly Valance, zajímavosti, Hry pro kluky, výukové pomůcky

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Animace, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Pro dívky, Adventury a tak dále.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: zeměpis, Free game online hry, Pozadí na plochu počítače, zábava, cestování, Black Jack, Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prapory regionů a království, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Biografie známých osobností, Jak spořit a vytvářet úspory?, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Celebrita Sarah Michelle Gellar
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Úspory a spoření
Arsenal F.C.
Linky na partnerské weby
Biografie slavných osobností
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka zdarma
Odkazy na zajímavé weby
Papua New Guinea
Kalkata
Zajímavé webové stránky
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Biografie Natalie Portman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.