Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, video soubory, grafiku, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: odkazy, Obrázky na PC, doporučujeme, info, Paris Saint-Germain F.C., Skvělé hry online zdarma, zdarma, hyperlinky, Ruletas electrónicas casino, Členské země americké federace, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, linky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Herec, Hejtman, Archivář, Královna, Křesťanství, Mim, Olympijští vítězové, Trest smrti, Lord, Ministr zahraničí, Herečka, Charta 77, Továrník, Mluvčí, Hejtmani, Ministr, Protektorát, Rakousko-Uhersko, Němci, Češi, Sci-fi, Atentát, Kladno, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Právník, Generalissimus, Renesance, Dramatik, NHL, Císař, Malíř, Vládce, Politik, Itálie, Poslanci apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:zeměpis, Hry pro kluky, Obrázky a kliparty zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kasina, Dopravní značení, Hry pro nejmenší online, Online zeměpisné testy zdarma, Amanda Bynes celebrity, Nejhranější hry online, humor, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jarmark, Historické ozdoby, Písnička, Jingle Bells, Blahopřání, Adventní trhy, Stromeček, Bramborový salát, Jmelí, Štědrý den, Vánoční stromek, Jesličky, Svíčky, Dárky, Francouzsky, Text, Adventní neděle, Vánoční punč, Vánoce, Vánoční kaktus, Rumové řezy, Jedle, Husarské knoflíky, Ježíš Kristus, Advent, K Vytištění, Křesťanství, Ježíšek, Brno, Kuba, Bůh apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nobelova cena, Vojevůdce, Sochař, Náboženství, Archivář, Rock ‚n‘ Roll, Hokejisté, Herečka, Brno, Dabérka, New Jersey Devils, Obchodník, Antropolog, Básník, Podnikatelé, Husité, Zavražděn, Philadelphia Flyers, Dramatik, Orlík, Angličané, Komunisté, Slováci, Dallas Stars, Francie, Boston Bruins, Lord, Textařka, Country, Státník, Komunista, První republika, Režisér, Ministři, Československo, Vražedkyně apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Pozadí na tablet - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. můžete využít v počítač, mobil, phablet, ultrabook, smartphone, notebook, monitor, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 98, Lubuntu, Java ME, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows Me, Windows 7. Pozadí na plochu počítače z kategorií příroda, krajina, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, hudební tapety, operační systémy, Windows, zvířata, voda a bubliny, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, auta, noční města. Zvolit si můžete rozměry 750x1334, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1280x800, 1920x1440, 800x1280, 1280x960, 360x760, 768x1024, 1024x768, 1920x1200, 1536x864, 1920x1280, 375x667, 1600x900 atd.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Adventury, Animace, Závody aut, Akční hry, Logické hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry a tak dále.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Hry pro dívky online, Sexy Holly Valance, č, zajímavosti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Velikonoční obrázky na plochu PC, multimédia, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Oklahoma, Illinois, Maryland, Florida, Michigan, Pensylvánie, Texas, Oregon, Massachusetts, Severní Karolína, Kansas, Utah, Mississippi, Kentucky, Wyoming, Delaware, Nevada, New Jersey, Vermont, Indiana, Minnesota, Ohio, Kalifornie, Connecticut, Jižní Karolína atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Pro dívky, Adventury, Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Windows, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O mužích, O zvířátkách, O Somálcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v mobil, displej, monitor, ultrabook, smartphone, tablet, mobilní telefon, PC, počítač, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, Windows 7, Java ME, Windows XP, Chrome OS, Windows 98, Windows 10, BlackBerry OS, Windows Me, Lubuntu, Windows 2000. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, motorky, ptáci, květiny, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, free wallpapers, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, flóra, stromy, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, 1600x2560, 320x568, 1920x1440, 750x1334, 640x480, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 1920x1080, 2160x3840, 1366x1024, 1200x1920, 1280x720, 854x480, 800x600, 1080x1920 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, mytologie, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, lékařství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, filozofie, poruchy, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, umělci a umění, osobnosti, psychologie, křesťanství atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zábava, Luis Alberto Suárez Díaz Uruguayli futbolcudur, URL, Pozadí na tablet, webovky, Tým NHL Vegas Golden Knights, weby, Webové online testy zdarma, č

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, halloween, auta, hmyz, hudba, rostliny, dopravní prostředky, muži, láska, věda, zvířata, sport, stavby, osobnosti a lidé, náboženství, ovoce, nápoje, ženy a dívky, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, zelenina, nástroje a přístroje atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přehled souborových přípon, kuriozity, školství, Online životopisy, biografie slavných osobností, Andrés Iniesta, č, Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, webové stránky, Mesin slot, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závěť: Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Vlajky měst Jihomoravského kraje
Flags of the world
Tipy na užitečné weby
Obrázek Laborantka
Luis Suárez
Tipy na Partnerské weby
Blahopřání k MDŽ
Doporučené internetové odkazy
Tým NHL Colorado Avalanche
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie slavných osobností
Christina Aguilera
Linky na partnerské weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Kate Hudson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.