Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, fyzikální jednotky, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Ftipy, frky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, frky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, Frky o tchýních, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ženách apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, phablet, notebook, mobil, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, smartphone, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows 7, Android, Linux Mint, Windows NT, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), macOS, Slackware, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, hudební tapety, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, noční města, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, auta. Dostupné rozměry 1280x768, 1600x900, 2048x1080, 2560x1440, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1080x1800, 1152x1920, 375x667, 1440x2560, 1920x1200, 375x812, 1600x1200, 360x760 atd.

Klíčová slova: zábava, cestování, Super online kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Stavění sněhuláka, Vánoční magazín, Dopravní značky, M, Charlize Theron, Dopravní značení, Wallpapers na plochu PC, humor, Obrázky a kliparty zdarma

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Karetní, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, nástroje, politika, filozofie, různé, stavebnictví, materiály, cestování, psychologie, fyzika, nemoce, latina, chemie, literatura, rostliny, zkratky, technika, věda, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, počítače, nápoje, jídlo, zločin a právo atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit soubory těchto typů: písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Keywords:odkaz, Kliparty zdarma, Pozadí na tablet, počítače, Biografie Lady Gaga, Super online kvízy, Online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Samolepky a jmenovky na dárky, kuriozity, Online životopisy, biografie slavných osobností, pro děti

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, phablet, smartphone, monitor, ultrabook, displej, tablet, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, OSX, Slackware, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Java ME, macOS, Linux Mint, FreeBSD. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, fraktály, sportovní a závodní auta, motorky, free wallpapers, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, Rally, závody aut, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 1600x1200, 1152x1920, 1920x1080, 1536x2560, 1440x960, 3200x1800, 854x480, 1536x2048, 1280x720, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1280, 1366x1024, 1024x600, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Závodní, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky, Klasické, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: K, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Vše o Vánocích, Staré hry online, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázek Tři králové zdarma ke stažení, ú, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst České republiky, zajímavosti

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Kameňáky, fórky, černý humor, frky, vtipy, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, černý humor, frky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: zadarmo, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, Sexy Yasmine Bleeth, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, výukové pomůcky, Niger, webovky, pro dospělé, URL

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, materiály, rostliny, lékařství a medicína, sport, stavebnictví, různé, kultura, software, fyzika, hardware, účetnictví, zkratky, český jazyk, počítače, politika, zločin a právo, věda, nápoje, technika, školství, literatura, jídlo, ekonomie a ekonomika atd.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: odkazy, webové stránky, Staré hry online, zeměpis, weby, Lechtivé fotky Penelope Cruz, Super online flash hry, info, Super online hry zdarma, K, Online zeměpisné testy zdarma, Prapory regionů a království, Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Alkohol a Vánoce
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví
Odkazy na partnerské weby
Mamiko Tayama
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Recepty na nepečené vánoční cukroví
Naše tipy na zajímavé stránky
Tipy na vánoční dárky pro teenagery

Děkujeme vám za vaši návštěvu.