Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, zvířata, náboženství, zelenina, hmyz, nápoje, auta, sport, mapy, květiny, láska, muži, ovoce, přístroje, symboly, rostliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé atd.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, monitor, tablet, počítač, mobil, PC, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, smartphone, displej a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Android, Linux Mint, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 98, Java ME, Linux Fedora, Windows XP, Microsoft Windows 8. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, auta, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, noční města, rostliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, voda a bubliny, příroda, krajina, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 1600x900, 1536x864, 1152x768, 2048x1536, 393x786, 1920x1200, 1440x900, 2048x1080, 360x640, 1440x960, 1600x2560, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 320x568, 1080x1800 atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, hyperlinky, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Wayne Rooney calciatore inglese, webovky, Biografie slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Arsenal FC Premiere League, Online životopisy, biografie slavných osobností, Prapory všech zemí světa, URL, M

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, hardware, počítače, sport, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, cestování, účetnictví, lékařství a medicína, fyzika, stavebnictví, zkratky, nemoce, nástroje, nápoje, literatura, politika, filozofie, internet, školství, matematika, příroda, rostliny, psychologie atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, nápoje, účetnictví, latina, zkratky, stavebnictví, český jazyk, hardware, fyzika, věda, matematika, rostliny, cestování, technika, literatura, internet, školství, bankovnictví, počítače, nástroje, náboženství a křesťanství, psychologie, filozofie, nemoce atd.

Keywords:zeměpis, zadarmo, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Obrázky na plochu počítače, volný čas, Seznam státních vlajek, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Americké federální vlajky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online web Hry zdarma bez registrace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Ohio, Nebraska, Vermont, Wyoming, Missouri, Havaj, Indiana, Florida, New Jersey, Delaware, Massachusetts, Michigan, Alabama, Maryland, Kansas, Maine, Aljaška, Texas, Illinois, Idaho, Jižní Karolína, Montana, Arizona, Washington, Nevada atd.

Výroky, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, aforismy, moudrosti

Citáty slavných osobností, Výroky, bonmoty, moudra, přísloví, myšlenky, aforismy, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o víře od různých známých osobností.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, V, Obrázky na PC, Přání k jmeninám, Online adventní magazín, doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, Celebrita Kelly Clarkson, cestování, Super online kvízy, webové stránky, multimédia

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Relaxační hry, Animace, Strategie, Hry pro děti, Akční hry, Bojové hry, Závody aut a tak dále.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční pozadí, Lindt, Linecká kolečka, Kavkazská jedle, Televize, Vánoční punč, Tapeta, Perníčky, Samolepky, Desktop, Svíčky, Schleich, K Tisku, Jedle, Vídeňský punč, Dia, Brambořík, Santa Claus, Třásně, Striezelmarkt, Patchwork, Vánoční hvězda, Sněhulák, Vánoční ubrusy, Pokrmy, Vánoční svíčky, Vánoční světýlka, Keramika, Milka, Tisk, Vánoční kaktus apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Adventury, Vaření a smažení, Letecké simulátory apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit soubory následujících typů: systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, linky, Nejhranější online hry zdarma, Poker Kartenspielen, Superhry a hry online zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník, Community card poker, Adventní magazín, F, Dopravní značení

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: školství, internetové stránky, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Online omalovánky Sport pro děti, odkaz, zábava, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Ilustrace, obrázky, Celebrita Brooke Burke, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kanibal: Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám
Wallpapery, omalovánky, spoření
Odkazy na užitečné webové stránky
Andrés Iniesta
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé webové stránky
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Úspory a spoření
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gisele Bündchen fotky
Gábina Partyšová fotky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Sarah Michelle Gellar
Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj

Děkujeme vám za vaši návštěvu.