Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, lékařství, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, státní správa, fikce a fantasy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, křesťanství, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, historie, osobnosti, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, filozofie, politici, profese a zaměstnání atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, humor, volný čas, Jmenovky na dárky ke stažení, A, webovky, odkaz, Sněhové vločky na obrázcích, Vlajky spojených států amerických, info, Státní prapory států světa, V

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro notebook, PC, mobilní telefon, monitor, mobil, smartphone, displej, počítač, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, SUSE Linux, Mac, Lubuntu, Java ME, Android, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, ptáci, nature - příroda, fantasy, květiny, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 854x480, 1366x1024, 375x667, 2048x1536, 1152x768, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1152x864, 1440x960, 1920x1280, 1280x768, Full HD 1080x1920 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, New Jersey, Utah, Arizona, Jižní Karolína, Louisiana, Vermont, New York, Virginie, Severní Karolína, Kentucky, Georgie, Západní Virginie, Mississippi, Iowa, Pensylvánie, Tennessee, Maine, Kansas, Havaj, Washington, Wyoming, Idaho, Connecticut, Kalifornie, Minnesota atd.

Keywords:Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, tipy, linky, internetové stránky, Ashanti, Ilustrace, obrázky, zdarma, multimédia, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, B, Seznam souborových přípon

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, politici, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, osobnosti, umělci, filozofie, rodinné vztahy, zločin a právo, poruchy, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, mytologie, přezdívky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, herectví, herci a herečky, státní správa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Jesličky, Václavské náměstí, Jedle, Vánoční ubrusy, Skleněné ozdoby, K Vytisknutí, Drážďany, Vánoční tapety, Tisk, Vinná klobása, Text, Ohňostroj, Řetězy, Dia, Německy, Vánoční svíčky, Vánoční kaktus, Třásně, Ježíšek, Adventní věnec, SMS, Santa Claus, Svíčky, Omalovánky, Stromeček, Pastýř, Bramborový salát, Patchwork, Vánoční koule, Papírové ozdoby apod.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, internet, školství, Sexy Claudia Schiffer, pro dospělé, Vlajky měst a obcí České republiky, zdroje informací, Omalovánky k vytištění pro děti, zadarmo, pro děti, Online hry zdarma, Webové online hry zdarma

Myšlenky, bonmoty, výroky, hlášky, motta, rčení, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, bonmoty, výroky, hlášky, motta, rčení, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, cestování, zábava i hry

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, tablet, displej, phablet, počítač, mobil, notebook, monitor, smartphone a pro operační systémy Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 10, Chrome OS, Windows 7, Mac, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 10 Mobile, Java ME. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: ptáci, motorky, free wallpapers, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, fraktály. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x768, 1152x864, 393x786, 1600x1200, 2560x1920, 2560x1600, 2160x3840, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 360x760, 2048x1536, 1440x2560 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Madonna, F, Staré hry online, Webové online testy zdarma, Online omalovánky Sport pro děti, M, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky

Myšlenky, bonmoty, výroky, hlášky, motta, rčení, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, bonmoty, výroky, hlášky, motta, rčení, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fóry, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro displej, notebook, mobilní telefon, mobil, počítač, smartphone, obrazovka počítače, PC, phablet, tablet, ultrabook a pro operační systémy Android, Slackware, Windows 10, Linux Fedora, Windows 95, macOS, Windows XP, OSX, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Apple iOS (iPhone). Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, noční města, příroda, krajina, budovy a stavby, zvířata, dopravní prostředky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1280x854, 360x760, 1024x768, 1280x768, 375x812, 1366x1024, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1600x2560, 640x480, 320x568, 1920x1200, 360x640, 1920x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled zkratek a akronymů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, webové stránky, weby, Blahopřání nejen k narození miminka, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky států obrázků, Online životopisy, biografie slavných osobností, cestování, Co je to štóla?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

Elektronické obrázkové vánoční přání ke stažení zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Otravné Vánoce
Naše tipy na zajímavé stránky
Vánoční zvonečky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Maria Šarapovová
Tipy na užitečné weby
Tipy na vánoční dárky pro malé školáky
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety na plochu motorky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.