Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Plocha, Cesmína, Popelka, K Vytisknutí, Strom, Advent, Pro děti, Silvestr, Písnička, Vánoční kaktus, Sněhulák, Vánoční ozdoby, Lindt, Filmy, Láska nebeská, Umělý vánoční stromek, Vánoční stromeček, Adventní svícen, Vánoční tapety, Vánoční prostírání, bezlepkové cukroví, Řetězy, Televize, Štědrý den, Hostina, Obrazovka, Šišky, Jmenovka, Rumové řezy, Jmenovky apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: R, Přehled vlajek USA, Super online kvízy, Vše o Vánocích, Indonéská Jakarta, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Nejhranější online hry zdarma, Sexy Milla Jovovich, Wallpapers na PC ke stažení, Online vánoční magazín, Obrázky a kliparty zdarma, weby

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, bankovnictví, psychologie, technika, internet, fyzika, nástroje, matematika, sport, účetnictví, chemie, filozofie, lékařství a medicína, software, příroda, jídlo, cestování, materiály, nápoje, náboženství a křesťanství, politika, různé, ekonomie a ekonomika, kultura atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Aljaška, Alabama, Tennessee, Missouri, Kentucky, Maine, Ohio, Havaj, Kalifornie, Maryland, Iowa, Louisiana, Oklahoma, Jižní Karolína, Kansas, Nebraska, Virginie, Pensylvánie, Nevada, Arkansas, Idaho, Arizona, Severní Karolína, Mississippi, Montana atd.

Keywords:odkaz, Dopravní značení, Pozadí na PC, Dopravní značení, Tara Reid, volný čas, Nejhranější online hry zdarma, zajímavosti, Il poker online, Stručný slovník pojmů a termínů, Nej hry online, Životopisy slavných osobností

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Gymnasté, Hejtmani, Hudba, Komunista, Němci, Komik, Československo, Ministr, Teolog, Prezident USA, Malíř, Dallas Stars, Česká královna, Žijící, Zavražděn, Trenérka, Dabérka, Sci-fi, Básník, Rakousko-Uhersko, Herec, Zlatý slavík, Vládce, Mluvčí, Čech, Rétorika, ČSSD, Slovák, Prezidenti ČR, Prezidenti USA, Nežijící, Filozof, Prezidenti, Florida Panthers, Boston Bruins, Imitátor apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Archivář, Itálie, Diplomat, Hokej, Skladatel, Dallas Stars, Masový vrah, Atentát, Francouz, Komunista, Zlatý slavík, Továrník, Brno, Ministr, Herec, ČSSD, Avangard Omsk, Američané, Závodník, Charta 77, Generalissimus, Protektorát, Textařka, Český slavík, Hokejisté, Vojáci, AIDS, Básník, Česká královna, Nobelova cena, Životopis, Filozof, Češi, Nežijící, Hudba, Čech apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Výroky, moudrosti, úsloví, myšlenky, hlášky, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, úsloví, myšlenky, hlášky, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, webové stránky, humor, Tapety pro Windows, cestování, Nejhranější online hry zdarma, F, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled formátů souborů, doporučujeme

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, láska, stavby, muži, Vánoce a Advent, halloween, mapy, ovoce, nápoje, zvířata, dopravní prostředky, náboženství, ženy a dívky, přístroje, osobnosti a lidé, hudba, zelenina, auta, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly atd.

Frky, vtipy, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Frky, vtipy, vtípky, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nej hry online

Zkuste nej hry online Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Bojové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Střílečky, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro monitor, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobil, tablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, počítač, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 10, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Java ME, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Fedora, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, zvířata, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, letadla, hudební tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, voda a bubliny, hry a herní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 750x1334, 1440x2560, 1152x864, 1920x1280, 2048x1080, 768x1024, 640x480, 1280x1024, 1200x1920, 800x1280, 1152x1920, 1800x1440, 1680x1050, 1080x1800, 1280x800, 393x786 atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: info, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Hry pro dívky online, Rose McGowan, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Narozeninová přání a přáníčka, Kliparty zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit soubory těchto typů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, pro dospělé, pro děti, K, internetové stránky, Tým NHL Ottawa Senators, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Federace USA, zábava, multimédia, Ashanti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Jak spořit a vytvářet úspory?
Internetové omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Domina
Celebrita Amanda Bynes
Zajímavé internetové odkazy
Liverpool F.C. - anglický fotbalový klub
Naše tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu voda
Doporučené odkazy
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Laos
Tipy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.